Hledat
0 ks v košíku
0 Kč
Přihlásit
Hlavní stránka
e-shop
T: +420-312 687 684-5
F:

EFB, spol. s r.o.
Studeněves 131
273 79, Tuřany u Slaného

IČ:     62969374
DIČ:  CZ62969374

Provozní doba
Po - Pá    -

e-mail: efb@efb-cz.cz

Dveřní kování

Značka FSB představuje spojení práce světových designérů s německou precizností, které trvá více než 130 let. Naše firma zastupuje společnost FSB GmbH Brakel na českém a slovenském trhu.

Uznávané produkty FSB jsou založeny na hliníku, nerez oceli, mosazi a bronzu. Jedná se o ucelené designérské programy pro okna, interiérové a vchodové dveře, které jsou doplněny o dveřní zarážky, madla a nábytkové kování.
Do sortimentu dále patří certifikované kování pro požární, panikové a bezpečnostní dveře. Objektové kování je určené pro veřejné objekty jako jsou kanceláře, školy, nemocnice či budovy veřejné správy. Důraz je kladen na vysokou odolnost a dlouhou životnost při každodenním používání. Kování FSB je možné použít ve všech typech projektů - od malého bytu po kancelářskou budouvu s nejvyššími nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.
Poslední významnou součástí v nabídce FSB je systém Ergo představující komplexní bezbariérové řešení pro koupelny a toalety.

Společnost FSB dlouhodobě prosazuje snahu o udržitelnost, která je v architektuře trvale dominantním tématem. Jako první výrobce kování na světě obdržela certifikáty ISO 14025 a LEED platné pro kompletní sortiment, čítající 25000 položek.


 

 

© 1998-2023 Luxusní kování pro dveře - EFB spol s.r.o.
Tel.: | e-mail: efb@efb-cz.cz
home | kontakty | A