Hledat
0 ks v košíku
0 Kč
Přihlásit
Hlavní stránka
e-shop
T: +420-312 687 684-5
F:

EFB, spol. s r.o.
Studeněves 131
273 79, Tuřany u Slaného

IČ:     62969374
DIČ:  CZ62969374

Provozní doba
Po - Pá    -

e-mail: efb@efb-cz.cz

Podpora projekce Simonswerk 

Simonswerk Product Selector

U zrodu každé stavby musí být projekt. V této fázi je užitečným zdrojem informací přehledný katalog pantů Simonswerk, respektive aplikace Product Selector.
Ta obsahuje všechny důležité informace o jednotlivých typech pantů Simonswerk. Naleznete zde výkresy pro CAD programy, detailní návody na frézování ve formátu DWG, technické výkresy, popisky a brožury ve formátu PDF a kvalitní obrázky všech pantů.


Product selector můžete použít dvěma způsoby:

Výběr pantu pomocí požadovaných atributů

Volba vhodného pantu probíhá výběrem následujících parametrů: Místo instalace, požadavky na funkci dveří, materiál dveří, typ zárubně, váha dveří  atd. Následně Vám budou nabídnuty doporučené typy pantů, které odpovídají Vašemu zadání.

Výběr pantu pomocí fulltextového vyhledání 

Další možností jak s Product selectorem pracovat, je hledání ve fulltextu. Znáte-li konkrétní typ pantu, o kterém potřebujete detailní informace, napište jeho kompletní nebo alespoň částečný název do políčka "Quick search / Schnellsuche" a  aplikace nabídne dostupné produkty. 

Product selector je dostupný v angličtině a v němčině,  proto v případě potřeby neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, které Vás provede výběrem krok za krokem.

 

> Product Selector Simonswerk - anglicky  <

 

> Product Selector Simonswerk - německy  <

 

© 1998-2023 Luxusní kování pro dveře - EFB spol s.r.o.
Tel.: | e-mail: efb@efb-cz.cz
home | kontakty | A