Hledat
0 ks v koku
0 K
Pihlsit
Hlavn strnka
e-shop
T: +420-312 687 684-5
F:

EFB, spol. s r.o.
Studenves 131
273 79, Tuany u Slanho

I:     62969374
DI:  CZ62969374

Provozn doba
Po - P    -

e-mail: efb@efb-cz.cz

Podpora projekce Simonswerk 

Simonswerk Product Selector

U zrodu kadé stavby musí být projekt. V této fázi je uiteným zdrojem informací pehledný katalog pant Simonswerk, respektive aplikace Product Selector.
Ta obsahuje všechny dleité informace o jednotlivých typech pant Simonswerk. Naleznete zde výkresy pro CAD programy, detailní návody na frézování ve formátu DWG, technické výkresy, popisky a broury ve formátu PDF a kvalitní obrázky všech pant.


Product selector mete pouít dvma zpsoby:

Výbr pantu pomocí poadovaných atribut

Volba vhodného pantu probíhá výbrem následujících parametr: Místo instalace, poadavky na funkci dveí, materiál dveí, typ zárubn, váha dveí  atd. Následn Vám budou nabídnuty doporuené typy pant, které odpovídají Vašemu zadání.

Výbr pantu pomocí fulltextového vyhledání 

Další moností jak s Product selectorem pracovat, je hledání ve fulltextu. Znáte-li konkrétní typ pantu, o kterém potebujete detailní informace, napište jeho kompletní nebo alespo ástený název do políka "Quick search / Schnellsuche" a  aplikace nabídne dostupné produkty. 

Product selector je dostupný v anglitin a v nmin,  proto v pípad poteby neváhejte kontaktovat naše obchodní oddlení, které Vás provede výbrem krok za krokem.

 

> Product Selector Simonswerk - anglicky  <

 

> Product Selector Simonswerk - nmecky  <

 

1998-2023 Luxusn kovn pro dvee - EFB spol s.r.o.
Tel.: | e-mail: efb@efb-cz.cz
home | kontakty | A